| XatomisX a întrebat:

Am doua tipuri de sapon unul dupa ce ma spal cand parul este ud e foarte greu si tare si pica des iar mai am unul care dupa ce il clatesc e moale parul si nu pica asa de ce primul reactioneaza asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

Probabil e compozitia samponului care nu se potriveste tipului tau de par
iar celalalt indeplineste cerintele necesare parului tau

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

De unde ai vrea sa stim noi, nu ne-ai dat niste ingrediente ale lor, niste nume... sa vedem despre ce e vorba... si depinde si de parul tau, fiecare om e diferit!

| zuzualina a răspuns:

Poate fi pentru ca unul e mai de calitate decat celalalt sau nu ti-ai ales samponul adecvat tipului de par.