| XatomisX a întrebat:

Am 2 tipuri de sampoane si aman2 sunt praste unul cand ma spal si il clatesc parul ramane foarte greu parul si imbibat cu apa si pica mult par apoi si mai am unul care dupa ce ma clatesc se increteste parul foarte tare de ce patesc asta? nu gasesc un sampon bun odata nu accepta parul meu niciunul straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un sampon benefic parului tau, cauta-lwinking!

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Cum il gasesc laughing am par blond si moale si subtire

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Si eu am par subtire si rar ia-ti mai bine vitamineforhair sau sampon REVALID. Da roadewinking!