Întrebare recomandată | danutzamika a întrebat:

Mi se ingrasa foarte tare parul si a doua zi dupa ce il spal deja pare nespalat. Cu ce sa ma spal sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| Catacombe a răspuns:

Iti recomand samponul '' Bioderma note G ''. Este un sampon LICHID special pentru parul gras. Este foarte bun, doar ca se termina repede deoarece este lichid. Incearcas sa te piepteni foarte bine zilnic. Se spune ca parul se ingrasa daca cineva iti pune mana pe el [ o colega, nu mama ]. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

4 răspunsuri:
| Pisiiiii a răspuns:

Elseve! crede-ma,chiar functioneaza, eu il folosesc deoarece am aceeasi problema.A da, si sa te dai cu feonul dupa ce faci baie, sa nu il lasi sa se usuce natural, poate fi si asta o cauza! Sa imi spui daca a functionat si la tine :*

| Alexandra00009 a răspuns:

Eu te-as sfătui sa folosești un șampon natural, de la farmacie un timp și sa nu folosești feonul foarte des, deoarece iți are parul.

| MadalinaBranici a răspuns:

El se ingrasa pentru ca te speli prea des. Foloseste Head&Shoulders eu acesta il folosesc.Foarte foarte bun

| anarahela a răspuns:

Wella biotauch e foarte bun cel cu musetel si masca tot de la wella http://www.saverscene.com.au/......ices.html. Sper ca te-am ajutat. Nu stiu exact unde se gaseste pentru ca l-am primit