| Elenax123 a întrebat:

Am facut intindere de ligamente. Cand ar trebui sa reiau activitatea sportiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Într-o lună îţi vei putea relua activitatea spotivă din nou.
Te pup!

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Si eu am patit asta si m-am dus la doctor si mi-a pus piciorul in ghips.Deci du-te la doctor.

| IlincaToma a răspuns:

Ai fost la medic? Daca nu, du-te! Vei putea sa-ti reei activitatea sportiva in aproximativ o luna!