| Elenax123 a întrebat:

Cum sa ard calorii daca am facut intindere de ligamente? Sunt disperata ca ma voi ingrasa daca nu fac ceva! Nu pot sa ma tot abtin de la mancare la nesfarsit.

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca doctorul ti-a spus ca trebuie sa iei o pauza de la sport, atunci trebuie sa iei o pauza.

Nu trebuie sa te abtii la nesfarsit ci ina 1-2 saptamani sau cat este nevoie ca sa te refaci pana iti poti reincepe antrenamentele.

| DoctorChucky a răspuns:

Roaga-o pe mama ta sa iti pregateasca in fiecare dimineata un mic dejun sanatos, bogat in vitamine, calciu [s.a.m.d], pentru ca stim cu totii ce e cea mai importanta masa din zii. A si era sa uit sa nu mananci seara, eventual un pahar de lapte sau un fruct. Spor! Funda? happy