| ClickOn a întrebat:

Am facut o alergie si miau iesit niste pete rosii pe abdomen, am mers la medic si mi-a dat niste pastile (Ketotifen) dar nu sunt sigur ca o sa-mi treaca cu ele. Stiti cumva vreo crema sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna mediucl stie mai bine, daca el ti-a spus sa iei doar acele pastile atunci asa sa faci nu vrei sa dai in altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a dat acele pastile, poate ca stie el ceva, nu?
Incearca si dupa ce le termini vei constata daca au fost eficiente sau nu.
Daca in doctor nu ai incredere, in noi ai?!

| Corobana_Stefanel_1990 a răspuns:

Sunt la farmacie creme cu Aloe Vera! Sunt foarte eficiente!

| anonima2121 a răspuns:

Buna! Nu iti recomand sa te dai cu crema sau sa iei vreo pastila fara recomandarea medicului, deoarece o poti agrava.