| DonMecanico a întrebat:

Am foarte mari probleme cu stomacul de cand m-am nascut, cat de curand a fost luni, cand m-am stricat foarte rau la stomac, duminica seara mancasem orez cu lapte si ma gandesc ca de la lapte m-am si stricat, am avut probleme, iar pe seara m-am simtit mai bine, marti am fost ok, dar miercuri adica azi, m-am trezit dintr-o data cu niste intepaturi asa in burta si cu o durere de stomac., am avut iesiri... pe scurta durata a zilei, am luat cred ca in total 3 calciu si un frazolidon, nu stiu ce sa ma fac, faza este ca atunci cand fac ' diaree' am si dureri in stomac si in..., vreau sa ma ajutati, poate nu-s singura pers care are problema asta sau alte probleme pe care eu nu le-am si altii da, dar vreau sa luati in serios ce-am zis si sa-mi da-ti un sfat sau un tratament sa scap de acest lucru, maine cred ca o sa ma duc la doctoru de familie, dar nu stiu daca o sa ma ajute cine stie ce., voi ce spuneti, aveti tratamente cv? astept raspunsuri dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la acizi, lapte si dulciuri te bagi in pamant probabil ai gastrita si tratamentul variaza poate sa fie indefinit.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru miculprint):

Mai intelectualule nu vezi ca zice ca are probleme de mult timp? Si asa nu ai ce zice pentru ca tu de abia incepi sa vezi viata dar imi pare rau ca nu esti intreg la cap si nici nu vei fi.

Răspuns utilizator avertizat