| trisprior a întrebat:

Am inceput sa tremur,destul de rau, de vreo 30 de min,si nu inteleg de ce. Nu imi este frig,nici cald,dar am o stare putin ciudata,adica desi nu ma simt chiar plina nu mai pot sa mananc pt ca simt o durere in stomac sau idk nu stiu sa explic laughing Nu cred ca am febra pt ca nu ma simt aiurea,cu dureri de cap sau de ochi cum simt de obicei la febra, si nici nu sunt fierbinte.Stiti cumva de la ce ar putea fi si cum sa scap de tremurul asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Poate fi o criza de hipocalcemie. Consulta un medic!

| DomnulKat a răspuns:

Criză de chipocalcemie.

| codorilore a răspuns:

Consulta un medic, poate fi o criza