| anonim_4396 a întrebat:

Am inghitit dintele laughing mai... crying mancam ceva si hop... se poate intampla ceva? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai linistita, nu se intampla nimic, il elimini prin scaun.

15 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Mai sincer nu cred... laughing au mai patit si altii si n-au avut nimichee hee Pur si simplu l-au asteptat la "ieshire" laughing

| monyk a răspuns:

Buna, nu patesti nimic, doar ca se digera mai greu, sau poate deloc...stai linistita ca nu patesti nimichee hee...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Se mai intampla scumpa dar nu este nimic grav
Eu am inghitit un fir de parrolling on the floor il simteam pe gat laughing

asa ca

CALM:*

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

rolling on the floor si eu am inghitit un dinte cand eram mai micahee hee nu se intampla nimic!winking kiss

| cristina_4037 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, doar ca nu ilmai poti pune sub perna sau sa il arunci peste umar si sa iti pui o dorinta

| DoctorX a răspuns:

Nici o grija. Il elimini prin scaun... Cu grija numai: sa nu te scremi prea tare, sa nu spargi vasul de toaleta. big grin

| Cryssy a răspuns:

Nu. nu patesti nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inghitzit braketu d la aparatu dentar.
nu patesti nimicbig grin
odata cand eram mica un inelrolling on the floorl'am gasit in scaunelbig grin.whistling
adica mama la gasitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor Deci asa ceva n-am mai pomenit, esti prima care-si inghite dintii rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Deya_Meghy_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

E uite ca se intampla. Eu am înghițit o măsea ce urma să mi-o fixeze. A căzut în timp ce mâncăm un sandwisch. Si a tot alunecat la vale. Nici eu nu credeam pana ce nu mi s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va fi bine.
Bro, nu prea cred. http://www.tpu.ro/......gi-comica/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, daphee hee

| DeDe_8338 a răspuns:

Nu, nu cred:d

| ruzgar a răspuns:

Sigur nu patesti nimic, eu am ınghitit un ac, din acelea care sunt folosite de stomatologi pentru omorarea nervului. L am eliminat prin scaun la trei zile dupa ce l am ınghitit.

| Cobra_Cobradinparis_1978 a răspuns:

Eu sper sa nu aveți nimic și eu am înghițit in seara asta un colț de măseaua și nj știu ce sa fac cum sa fac așa și tu poate nu o sa ai nimic poate îl elimini prin scaun sau du-te la un medic