| Earthquake a întrebat:

Am luat de la farmacie Favisan - Zinc 70 caps... cine imi poate spune care sunt de fapt efectele benefice (reale) ale acestui produs? si ce efecte negative ar putea avea? Multumesc, dau funda`.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Earthquake explică:

Iau doar dupa sex. o capsula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicamentele sunt indicate in special pentru infectii genitale, daca ai luat astfel de medicamente dupa sfaturile farmacistului te-ai ars, asta pentru ca farmacistul nu stie daca ai alergii la continutul chimic din aceste medicamente iar de ars te arzi doar tu pe banii si sanatatea ta.
In mod normal dupa anumite investigatii doar medicul recomanda.
Despre beneficii si dezavantaje citesti in prospectul acelor medicamente, pe internet internautii pot spune multe in necunostinta de cauza, pot copia otrava altora intentionat lasata pe internet si pot aduce doar dezavantaje.