| ItIsAlright a întrebat:

Am nasul infundat si greata FARA varsaturi mai mereu cam de vreo 10 zile de cand am venit din tabara. Nu am absolut nici o alta simptoma decat ca imi este foame tot timpul, ma doare burta de foame si totusi mananc. Eu pot sa fac miscare, sunt ok numai ca am o senzatie de greata. Saptamana trecuta am fost la Orl si mi-a dat niste picaturi. Nici macar nu stiu la ce medic sa ma duc. Pur si simplu am o senzatie de greata toata ziua dar depinde si de starea mea. Daca sunt intr-o stare buna sau daca mananc, ma mai lasa greata. Medicul de familie mi-a spus ca de la nasul infundat e posibil sa nu mi se oxigeneze creierul cum trebuie si astfel imi creeaza senzatia asta. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jrr88Fede a răspuns:

Poate esti gravida

| ItIsAlright explică (pentru Jrr88Fede):

Buna gluma. Fac 14 ani in cateva zile!