| Oups1469 a întrebat:

Am o afta destul de maricica sub limba. Ce as putea folosi pentru a scapa cat mai repede de ea? Am incercat si Glicerina boraxata si Bircarbonat de sodiu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iulian1302 a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie Gingival Plant iar daca vezi ca nu iti trece mergi la medic pentru ca poate fi o funga(ciuperca). Apropo nu te mai da cu bicarbonat de sodiu pentru ca mai rau faci( stiu ca pe toate site-urile scrie ca e bine sa te faci cu bicarbonat dar crede-ma ca mai rau faci). Multa sanatate!