| Albertuzu_Albe_1995 a întrebat:

Am o catelusa pitbull 6 luni care a facut caca diarie cu picaturi de sange si dupa 2 zile a facut caca normal dar cu 3 picaturi de sange langa (culoare rosu deschis) si gelatinos. bea apa, mananca si se comporta ca de obicei! Ajutati-ma nu stiu ce sa fac sad dau poze pe mes, skype fb. orice daca e nevoie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Sa nu aibe paraziti ceva, daca vei mai observa ceva ciudat du-o la un medic veterinar, si sa nu ii dai oase sa manace, dupa un an de abia poti sa ii dai dar pana atunci nici un fel de os

| Albertuzu_Albe_1995 explică (pentru Felys):

Nu a mancat nici un fel de os i-am dat deparazitant (2) si am vizita cu ia la veterinar in cateva zile ma suna dar daca observ ca face mai rau o duc la urgenta... multumesc