| Disiertre a întrebat:

Buna TPU, am o cățelușa de amstaff și azi dimineata a facut un boț mic de caca cu ceva roșu, nu știu daca e sange, ma puteti ajuta? Are toate vaccinurile.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, ajutorul il poti primi numai de la veterinar, nu dupa un forum unde nu sunt medici veterinari si nici nu stim ce ar putea avea un caine, care face treaba mare cu sange sau poate a mancat ceva rau, otravit sau are probleme de sanatate grave.
Urgent la veterinar cu el!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum să te ajutam daca tu nici nu știi dacă era sânge sau nu? Mergi la veterinar.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi mai intelept sa mergi la medicul veterinar, nu e ok sa cauti sfaturi pe net.