| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

De 2zile m-am hotărât sa nu mai beau sucuri acidulate(cola fanta etc). Care sunt efectele pozitive daca nu am sa mai beau suc? o sa am si un abdomen mai plat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti mai distrugi stomacul, ficatul si intestinele si nu te mai ingrasi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti-ai salvat stomacul, ficatul, dantura

| MistretulPufos a răspuns:

Bravo *bate din palme*, nu o sa regreti, ti-ai salvat viata

| Eduard196 a răspuns:

Si eu m-am chinuit cateva luni pana am reusit asta. In orimul rand o sansa mai mica de cancer si o stapanire de sine mai mare care va aduce altele cu ea

| GeorgeMortan a răspuns:

+ Abdomenul tot asa o sa-l ai daca nu faci miscare, sport. Doar asa iti faci abdomenul plat