| Dxi a întrebat:

Am o problema care nu-mi da pace. am labiile inegale, una este chiar..mare. ce parere aveti despre aceasta problema? in special baietii. fara mistouri, va rog frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Stai liniştită, că cel ce va apuca să vadă ce-i acolo va trece cu vederea asemenea detaliu. Ce, crezi că pe fete le interesează dacă băiatul are un testicul mai lăsat ca celălalt sau chestii de genul? Nimănui nu-i pasă, şi nici nu ar trebui să ne pese, pentru că sunt lucruri ce fac parte din noi, şi până funcţionează cum trebuie nu trebuie să existe nicio grijă în privinţa lor.

| lpavel a răspuns:

Eu nu cred ca e o problema, si chiar de-ar deranja pe cineva acest presupus mic defect al tau, daca stii sa te misti bine in pat se trece cu vederea! happy

| hummmer a răspuns:

Şi? Îţi faci prea multe griji.
Dar dacă te jenează/deranjează pe tine, o poţi rezolva chirurgical.

| user5493 a răspuns:

Consult medic ginecolog. funda?

| pr0ph3t a răspuns:

Te-ai gandit vreo-data ca ceea ce tu numesti "problema" pentru un baiat poate sa fie foarte excitant?