| loveyourlifeis4ever a întrebat:

Am o problema ce nu stiu daca e grava....mama are un fel de cos ce cand il sparge iese un fel de puroi maron-roscat, stiti ce ar putea fi? va rog e ingrijorata...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie incizat și curățat foarte bine locul, sterilizat.
Să meargă la chirurgie plastică.
Pa, pa.

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce are, trebuie sa il consulta un dermatolog.
Culoarea maronie in puroi inseamna sange ( mai veche ).