| IonutPetre12 a întrebat:

Am o problema destul de mare. Am un furuncul de 1 an, m-am internat cu el acum 2-3 luni, dupa s-a umflat altul si s-a spart, apoi s-a umflat din nou primul si a aparut inca unul langa el.M-am internat si am aflat ca aveam ecoli cel mai recent.Acum s-a umflat din nou cel de 1an si nu stiu ce sa mai fac.La spital ma face bine doar o perioada foarte scurta.Am aflat ca trebuie sa merg la Cantacuzino sa fac un vaccin.Mama e schimbul 1 si tata nu vrea sa mearga cu mine.Deja ma doboara psihic si imi vine sa ma omor doar sa scap de el.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai de nu poti merge singur? Alte rude nu ai? Prieteni?

| Nonolita a răspuns:

Ce fel de tata e ala ca nu merge cu copilul la medic?
Mama nu isi poate lua o zi libera? In cel mai rau caz, astepti pana va fi schimbul 2.