| ciocio1993 a întrebat:

Am o problema la maxilar? Deci inainte cand cascam gura imi troznea maxilarul in partea stanga! si acum cand mestec mancare de vreo 2 zile ma doare in acel loc! din ce cauza? trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
O sa treaca, am patit si eu odata, am ramas cu gura cascata dupa o pocnitura acolo, am mers la medic si mi-a dat un pumn in maxilar de am crezut ca imi scoate toate maselele, si de atunci nu ma mai durut laughing
Stai linistit/a ca trece oh go on, daca in 2 zile nu trece mergi la un medicwinking
Multa sanatate!

| yellowalien a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ce tehnici moderne de tratament are medicul tau! laughing)

| AlinaaAli a răspuns (pentru yellowalien):

Sa stii laughing
Chiar l-am intrebat, ca daca imi scotea vreo masea, imi dadea bani sa o pun la loc? si a zis ca nu se poate intampla asta si ca alta metoda pentru a debloca acolo nu exista, cicahee hee
Ce sa-i facem? asa rai sau buni, cum sunt medicii nostri, trebuie sa mergem la ei cand avem nevoie.

| dentartes a răspuns:

Da pare ciudat dar asta e tehnica. se pare ca ti s-a cam deplasat condiul din articuatie si trebuie pus la loc, printr-o manevra explicata de cineva mai inainte. mergi la doctor daca durerea continua