| gabyela a întrebat:

Am observat acum cateva zile ca la coltul interioar al unui ochi am un punct negru, nu stiu exact cum sa explic, pe pleoapa de jos in colt, azi am vazut ca am si pe celalalt ochi si jos si sus, iar uneori ma mananca ochii, oare ce ar putea fi confused?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimSim196 a răspuns:

Mergi la un oftalmolog!
Poate fi urgent!
Ai grija de tine si ochii tai.

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Varianta optima ar fi sa consulti un oftalmolog.
Iti doresc o vedere optima.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te.ai machiat, poate ti. a ramas ceva.
du-te la oftalmolog. happy

| buby a răspuns:

Eu una am mai multe puncte in ochilaughing