| BlackMan306 a întrebat:

Am observat ca pe deget mi-au aparut ca un fel de bubite mici, abia se pot vedea, care ma tot mananca.Ce sa fac?(va rog nu va bateti joc)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt negi sau bubitele alea care iti apar cand te urzici.

Daca nu ii una dintre alea, o fi o muscatura de tantar sau o alergie, alte idei nu mai am.

| DavidoffUser a răspuns:

sad
Nu stiu de ce, dar mi se pare amuzant.
Oricum, stai linistit, nu cred ca e ceva grav, vreo alergie/iritatie la ceva produse, eu stiu.Da-i cu niste pudra sa nu te mai manance.

| cevdet a răspuns:

Probabil este o alergie. La polenul unor plante inflorite acum. Mergi si fa-ti un control.

| Mitycuta a răspuns:

Nu te stresa nu ai nimic grav, dacă in cazul in care in cateva zile nu-ti trece mergi pana la dermatolog.
Dar o sa vezi ca trece de la sinewinking