| iInfinityDarkness a întrebat:

Heyy! Mi-au aparut niste bubite sub genunchi,acolo unde se indoaie picorul, care ma mananca.Ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da cu niste spirt si daca ai putina pudra de talc dupa ce se evapora spirtul. probabil te-ai iritat de la caldura, mai ales daca ai avut pantaloni/bermude pina in zona aia si s-au frecat de piele

3 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Cred ca te-a piscat ceva sau e o iritatie sau daca nu e râie(râia apare pe la incheieturile mainilor si picioarelor)

| Chio9 a răspuns:

Frate si eu am avut.
Ma mancau de nu mai puteam, mergeam pe strada dupa 2-3 pasi ma scarpinam.
Nu m-am dat cu absolut nimic. Faceam doar dus seara si in 2-3 zile mi-a trecut.
aa da NU te scarpina!

| DuTzVlAaA a răspuns:

Este de la transpiratie, Spala-te s iincearca sa mentii acea zona curata 2, 3 zile si o sa iti treaca!winking, incearca san u mai transpiri in acea zona!