| scorpion16 a întrebat:

Am picat cu bicicleta si m-am julit foarte rau la cot, genunche si palma...si din rana de la cot si picior imi curge un lichid alb ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Curata-te cu rivanol si bandajeaza-te. O sa-ti treaca peste cateva zile.

| scorpion16 explică (pentru AFR81):

Multunesc happy ai Funda laughing)