| DeeaLauu a întrebat:

Am primit anul trecut de la o matusa din Italia ulei de măsline si nu ii este scris valabilitatea adică nu stiu daca a expirat si vreau sa îl folosesc pentru corp numai ca mi-e frica nu stiu pe cine sa întreb si m-am gândit sa va întreb pe voi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu are nici un termen de expirare. Uleiul de masline nu expira.

| vladv26 a răspuns:

Poti sa il folosesti linistit/a nu are nici un fel de problema

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Poti sa il folosesti uleiul de masline nu expira.

| DeeaLauu explică:

Va multumesc happy