| nicudare a întrebat:

Am si e o intrebare! mi-am rupt antebratul stang amandoua oasele si mi-a bagat tije ca sa stea oasele drepte.Cam dupa cat timpse scot tijele. vreau raspuns urgent.cel mai detaliat si bun raspuns are funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DrAg0SLykoz a răspuns:

Normal...dupa 1 an

4 răspunsuri:
| ilegalnonstop a răspuns:

Cine ti-a bagat tijele va stii si cand trebuie scoase!(asa ar trebui).

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Nu chiar.Eu ma avut mana dreapta rupat si am stat cu ea in ghips 2 luni(noroc k nu puteam sa scriubig grin). Dupa 2 luni mi-am sos gipsul....depinde cat de grava a fot fractura.

| nicudare explică (pentru DrAg0SLykoz):

Da stiu dar eu vreau sa stiu cam dupa cat tipm imi scoate tijele

| DrAg0SLykoz a răspuns:

Si in plus depinde cum te recuperezi...