| anonim_4396 a întrebat:

acum o luna si 2 saptamani mi-am rupt piciorul stang intr-un accident si mi-a bagat 2 tije pe lateral... m-a operat la parascop... tijele sunt indoite la genunchi ca atunci cand o sa merg sa am o sustinere mai buna
iar de curand am observat k la operatia din stanga cand pun mana deasupra ei simt tija adica capatul ei si daca ma apas ma doare rau de tot

pana acum nu mi s-a intamplat asa
puteti sa`mi spuneti si mie daca e de rau sau de bine?
FUNDAAAA!

1 răspuns:
| nikoalexa a răspuns:

E normal ca dupa operatie sa te mai doara si eu am avut un accid acum un an si asa ma durea si pe mine