| Michaedi a întrebat:

Am si eu o intreb, daca mananc in fiecare dim un bol de cereale integrale cu lapte de soia risc sa ma ingras? Apoibla pranz niste cartofi fierti cu peste la gratar. consum prea multi carbohidrati? Dau funda! ah stai si mai mananc 1 felie de pepene rosu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ctln09 a răspuns:

Meniul pe care l ai prezentat acum este ok, daca faci si miscare si daca nu il repeti in fiecare zi.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Depinde de cantitate, poti sa te ingrasi si cu legume.

| Michaedi explică (pentru aXy99):

Fac destul de multa miscare)

| AlexandruLefter a răspuns:

Ce ai prezentat pare absolut in regula. Iti recomand sa iti discuti dieta cu un nutritionist profesionist, uneori fac minuni. http://www.topkineto.ro/articole/dieta-fita-fara-gluten