| alex495 a întrebat:

imi creste barba pe toata partea inferioara a fetei asa cum trebuie, insa foarte ciudat firul de par creste cel mult 2-3 cm. L am lasat 2 sapt si tot atat de Iung e firul. Idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa te modifici genetic. Este singura solutie!

| Hexiled a răspuns:

E de la sine inteles ca o data ce este destul de mare creste mai greu

| alex495 explică (pentru Hexiled):

Parul creste cu 2 cm aprox pe luna, si daca esti tuns periuta si daca nu te ai mai tuns de un an. Ma gandesc sa nu aiba legatura ca eu ma rad cu un aparat electric nu cu aparat clasic cu lama Gillete. Poate masina mea nu rade la nivelul pielii la fel ca gillete ul, chiar nu stiu. SI barba nu se intoarce ca la altii, firul este drept precum cel din cap, la multi alti e in bucle barba si pare mai mare