| TPUşiUPT1 a întrebat:

Am 18 ani si mi-a crescut barba doar prin lateral iar in partea de jos a feței nu imi creste si ma enerveaza ca trebuie sa o iau mereu cu bigul ca arata ciudat doar prin laterale.Ce pot sa fac ca sa imi creasca si in partea de jos? In afara de "asteapta sa treaca timpul" ca asa e de un an.
Dau funda

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Big foarte des din pacate barba e genetica nici mie nu mi se uneste mustata cu partea de jos nu prea ai ce face decat sa te razi foarte des in speranta ca vei lua si acele foarte mici fire de par si se va creste mai bine.