| bestfully a întrebat:

Am si eu o problema. Am o greutate foarte mica pentru varsta mea(si inaltime) si am senzatia ca creierul meu nu mai functioneaza normal. In momentul in care ies din casa si merg putin mai mult ma simt foarte rau. Am o stare de nelinste, simt ca ma sufoc, am senzatia ca innebunesc, ca imi pierd controlul, totul mi se pare ireal, si nu pot sa ma calmez.Lumea se uita ciudat la mine pe strada si mi-au zis ca sunt foarte palida. Stau in casa si plang ca nu mai pot sa ies nicaieri. Oare e din cauza greutatii mici? Sau am nevoie de un psihiatru. Mi-e frica sa nu o iau razna. Mentionez ca am fost surmenata intelectual, am cam exagerat cu invatatul. Nu stiu cum sa scap de starile astea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

La doctor urgent pentru analize, draguta!
ai atacuri de panica sau caderi de calciu de la stres, oboseala fizica sau psihica.
se vor rezolva problemele astea, nu-ti face griji, la un moment dat fiecare trece prin momentele astea.
sanatate si bafta!

| AstralConfessor a răspuns:

Ai atacuri de panica, asa se cheama starea ta. Probabil ca esti si anemica. iti dau un link, contacteaza aceasta doamna, are o pulbere miraculoasa pentru. acest gen de afectiuni, este naturala din plante. si este ieftin, cred ca 20 lei, nu mai stiu acum, si trimite peste tot in tara leacurile.
http://mercador.ro/......68vJ.html/

| ell3ny a răspuns:

Buna...sunt consultant nutrtionist si te-as putea ajuta daca vrei
id-ul meu ell3ny_2005@yahoo.com in caz ca vrei sa vb mai multebig grin

| peste2009 a răspuns:

Cati ani ai si iti spun eu ce sa faci

| BIOMAN a răspuns:

Da, mergi la un medic de familie sa-ti ia un set de analize. tulburarile de calciu magneziu fier vit grupul b dau starile astea. in plus s-ar putea sa suferi si de anxietate.trebuie tratata.