| Nicol_Oana_1998 a întrebat:

Am slăbit aproape 30 de kg și am 14 ani.Am 1.71 și am 62-63 de kg dar efectiv nu mai pot sa slăbesc și fac și sala și nu manac prostii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Vorbeste cu un nutritionist, medic endocrinolog.

| anonima2311 a răspuns:

Trebuie sa mananci echilibrat. Proteine multe, carbohidrati si grasimi putine.

| Caraba_Cosmin_1995 a răspuns:

Incearca cu https://bit.ly/2PRNxiU este un produs nou aparut in america