| evellinalalala a întrebat:

Am slăbit de ceva timp și am observat că mi s-au lăsat sânii. As vrea o cremă sau dacă îmi spune-ți ceva natural ce folosiți și voi făcut în casă fără să mai dau banii pe creme, să-mi spune-ți! FUNDĂ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Quicley a răspuns:

Pai de exemplu nu mai face bai fierbinti(in cazul in care faci asta), iar la sfarsitul fiecarui dus lasa apa rece (cat de rece suporti, cu cat mai rece cu atat mai bine) sa curga pe intreg corpul. Ajuta la tonifierea intregului corp si chiar imbunatateste aspectul pielii! Si mai poti incerca si cu masaj!

1 răspuns:
| kevincube a răspuns:

În primul rând este normal să ai pielea lăsată dacă slăbeşti într-un timp scurt. În al doilea rând eu personal nu cunosc remedii pentru a ţi se ridica pielea peste noapte, trebuie aşteptat pentru că pielea se va întinde de la sine în câteva luni.