| five973 a întrebat:

Am taiat un pai de fosfor care se da la petreceri intr-un pahar si a zburat pe faianta, pe bluza mea si pe piele.
Este grav?
Daca da ce trebuie sa fac?
Multumesc!
Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Nu are nimic atata tipm cat nu ti-a intrat in gura sau in ochi il cureti si nu are nimic cand eram eu mic copii de la mine din fata le taiau si isi dadeau cu ele pe tricouri si ii cunosc pe unii si acum si inca traiesc laughing

| five973 explică (pentru UltraLex):

Scuze Ultralex nu am mai intrat demult pe cont si de aia nu ti-am dat fundalaughing

1 răspuns: