| norby12 a întrebat:

Cum se foloseste aparatul de taiat cerc in faianta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie o bormasina.De preferat cu turatie reglabila si SDS.O folosesti fara percutie.Numai pe rotatie.Si iti trebuie si carota(gasesti la magazine specializate)In functie de diametrul gaurii.Ma refer, de exemplu, la gaura pentru o teava sau la o gaura pentru doza in care montezi o priza sau un intrerupator.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un flex. Ai grija la praf ca e toxic si iese f greu din casa! E bine sa-l folosesti NUMAI in baie!