| SaveTheNature a întrebat:

Am un prieten cu o problema de sanatate. Dimineata si seara are stari de voma. Si in ultimul timp nici pofta de mancare nu prea are.
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Lipsa apetitului de mancare si starile de voma pot fi simptome a multor afectiuni. Probleme cu fierea, oboseala, stresul psihic, migrena abdominala, etc.
Sa consulte un medic este cel mai bine.

Sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pot fi multe cauze.Aici nu gasesti rezolvarea.Sa se duca la un medic.

| Azµre a răspuns:

Multe cauze de la tutun la ulcer.