| mydarkestdays a întrebat:

Am vergeturi pe coapse. cum scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Există o crema speciala http://www.sanafarm.ro/images/crema-antivergeturi-q4u-400-ml.jpg
Asta este foarte bună, ti-o recoamnd! Costa vreo 20 lei. Este un borcan foarte mare. Dacă vergeturile sunt incă rozali trec mai repede. Daca sunt albe mai greu. Sper că te.am putut ajuta.O zi bună.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine spune că scapă de ele, minte.
Folosește o cremă cu elastină, vitamina A, etc. pentru a combate unele viitoare iar cele deja instalate să fie hidratate pentru a nu se mai vedea așa de mult.
Pa, pa.