| Roxanaa94 a întrebat:

As vrea sa ma ingras 3 kg dar mananc foarte mult si nu pun nimic.Ce solutii as avea pentru a ma ingrasa mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Spirulina dupa fiecare masa, la mine a functionat

| Roxanaa94 explică (pentru danielaxyz):

Si in cate zile te ai ingrasat?

| danielaxyz a răspuns (pentru Roxanaa94):

Nu te poti ingrasa in cateva zile,orice ai incerca, dar eu iau spirulina de peste un an, si s-a vazut diferenta, dar daca nu ai rabdare, degeaba

| Andreea2239 a răspuns:

Dupa ce mananci ar trebui sa stai in pat intinsa si sa te uiti la tv jum de ora..sau mananca dulciriiiii!:X

| Moonlight123 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un nutritionist.El iti poate face un regim personalizat cu alimentele potrivite pentru tine si ar mai fi de ajutor si un supliment de vitamine si minerale.

| GinGinHan a răspuns:

Mananca dulciuri multe si grasimi si in 4 zile esti gatawinking

| MariiMelon a răspuns:

Ar fi multe metode, dar probabil luna viitoare vei veni aici si ne vei intreba cum sa slbesc 3 kg?
Eu zic sa raman asa cum esti, nu cer ca esti foarte slaba. Cati nu si-ar dori sa fie si ei slabi...