| Catalina_Diana_1905 a întrebat:

As vrea sa ma ingras cateva kilograme. Imi puteti da un sfat? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Paine cu branza si sunca la greu! laughing

| stlucian a răspuns:

Shaorma cu de toate big grin
Depinde de organism.Paste/branzeturi( dar grase)/dulciuri (fara a exagera). Lipide in general sau mancaruri care au lipide peste medie.

Totusi ai grija ca metabolismul tau sa suporte aceste "excese" deci nu de azi pe maine ci progresiv dupa care le reduci si le mentii atat cat e nevoie.

Multa sanatate thumbs up

| dadine a răspuns:

Incearca sa mananci mai multe proteine (gasesti liste de mancaruri bogate in proteine pe google) si sa faci in acelasi timp si putin sport. O serie de analize te-ar ajuta ca sa adaugi si niste vitamine. si nu renunta la desert.

| NoName2 a răspuns:

Pai mananca mai mult laughing) altceva nu ai ce face.

| biostar7 a răspuns:

Mananca seara, mananca fast-food, consuma sucuri(cola), cartofi prajiti si kilogramele in plus sunt garantate.Bafta!

| Darksidess10 a răspuns:

Pai stai cat mai mult pe computer, si uitete la clipuri amuzante cu pisici, SI NU TE MAI GANDI LA SPORT! asta a ajutat-o pe prietena mea Ruxanda! xD

| flower96 a răspuns:

Cate kg ai? multe vor sa fie slabe si tu vrei sa te ingrasi?laughing si eu am aceeasi problema ca tine, dar is multumita asa.chiar daca mananc mult sau orice as face asa e organismul meu, nu se pune mai nimic.multe fete se ingrasa daca mananca la fast-food sau asa.