| zjdhdhhd a întrebat:

As vrea sa ma sfătuiți cu privire la vitaminele EUROVITA MULTIVITAL A-Z, sa îmi spuneți cat sunt de bune și dacă trebuie sa consult un medic.
Menționez ca vreau sa ma mai îngraș
câteva kg., eu sunt băiat, voi împlini 18 ani în Aprilie 2015.
Toată lumea îmi spune ca sunt slab, am 183 sau 185 cm înălțime și doar 59, 7 Kilograme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai sunt bune iau si eu nu trebuie neaparat consult le poti lua asa sunt doar suplimente alimentare