| Alyofficiall a întrebat:

As vrea si eu nr la un oftalmolog foarte bun sau o clinica privatA big grin unde pot merge cu trimitere de la medicul de familie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LooveEyOOoou a răspuns:

Ama optimex... aici merg eu.Dr. Miruna NICOLAE. Programari la:

| LooveEyOOoou a răspuns:

Ama optimex... http://amaoptimex.ro/ uite site-ul. aici merg eu la doamna doctor Miruna Nicolae. Programari la:

| MissUrsuletz a răspuns:

Pentru programari si informatii sunati la:
021.211.16.22 | 021.610.36.47
0372.70.87.08 | 0723.88.93.15 | 0733.88.87.03 | 0733.88.87.03
Daca vrei mai multe detalii intra aici http://amaoptimex.ro/index.php/contact/

| ionutaug99 a răspuns:

Pai depinde de unde esti. Daca esti din Ploiesti du-te pe republicii ca e un cabinet bun