| emilia21 a întrebat:

Buna am o intrebare, am 1.56 si 54 de kg, iar eu ma vad c-am grasa, am soldurile late si burta prea mare, si nu stiu ce as putea face sa mai dau grasimea aia jos, pentru carmen bruma, va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
CarmenBruma
| CarmenBruma a răspuns:

Salut!

Nu ai cum sa dai jos grasimea doar de pe burta (prin metode nechirurgicale). Cred ca ai putea sa incerci sa ajungi la 48 de kilograme. Este o greutate potrivita pentru inaltimea ta.

2 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Atentie, oricum, la alimentatie si la activitatile in aer liber!

| Parintele a răspuns:

Fa sport.Mergi la sala. Fa sex.lasati-o pe Bruma ca n-are timp de voi