| DestinyDD a întrebat:

Ati aflat ca Serban Huidu este in coma in urma unui accident la schi? Mi-e una imi pare rau de el, sper sa-si revina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cum sa se fii intamplat asa ceva cand a fost miercuri seara in direct la "Carcotasi" pana la ora 22? Sau nu a fost direct?

| AdelinaC a răspuns:

Pai din cate am inteles eu coma a fost indusa artificial ca sa nu simta durerile si isi va reveni.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, aiurea dar acum ce să-i faci. asta e. Să-şi revină! Baftă!

| mmary a răspuns:

Daaa am auzit.si stau cu sufletul la gura in speranta de a auzi cateva vesti bune.se pare ca deja au aparut cateva zvonuri cum ca nu e chiar asa de rau si ca se exagereaza dar nu mai stiu ce sa cred...chiar si pentu cei care nu il plac asa de mult.sa ne rugam pentru el! e o viata de om.un om care are de crescut 2 copii si de intretinut o familie! sper sase faca bine!

| cossmy a răspuns:

Super pacatstraight face... sper sa scape si sa se faca binesad

| Blackwoman27 a răspuns:

Da am auzit si eusad. Sper sa-si revina erau cei mai hazlii el si cu colegul lui de la carcotasii mereu ne facea sa radem

| KhloeAfterDark a răspuns:

Stiu, am aflat in urma cu un minut, mama mea butona televizorul si cand a vazut stirea a ramas cu gura cascata.
Eu sper sa traiasca, e pacat de el.
Era dragut si colegul lui, dar tot parca el are mai mult suflet si veselie in el...crying

| YourDailyApple a răspuns:

Gresit @Elianna, editia aceasta a fost ultima de pe acest an fiind o reluare a celor mai tari faze din 2010 nu a fost in direct.
Imi pare rau pentru el dar sincer nu cred ca v-a apuca anul nou, nu o spun din rautate dar hemoragia craniana e ceva foarte serios!

| irinathuglife a răspuns:

Da.Pacat...sper sa se faca bine.