| BiancaByaBianca a întrebat:

Ati auzit ca Serban Huidu (carcotasul) e la spital in coma in urma unui accident la schi? eu sper din suflet sa-si revina :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Si eu doresc sa nu se intample nimic rau in continuare, dar... Dumnezeu nu bate cu parul!

| mmary a răspuns:

Daaa am auzit.si stau cu sufletul la gura in speranta de a auzi cateva vesti bune.se pare ca deja au aparut cateva zvonuri cum ca nu e chiar asa de rau si ca se exagereaza dar nu mai stiu ce sa cred...chiar si pentu cei care nu il plac asa de mult.sa ne rugam pentru el! e o viata de om. un om care are de crescut 2 copii si de intretinut o familie! sper sase faca bine!

| mmary a răspuns:

Ray. din pacate nu era in direct.sad poate ca ar fi fost mai bine daca era.:-

| Rayyy a răspuns:

Buna...
Asta am auzit si eu, insa totusi, acum 2 ore a prezentat Cronica Carcotasilor in direct. Ceva ciudat la mijloc.

| Buttercup30 a răspuns:

Si eu sper sa inveti sa scrii corect laughing
revin la subiect :si eu.

| Anileda a răspuns:

Da, am auzit, si sper sa isi revina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sper asa sa-i ajute d-zeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vesti noi pentru Serban Huidu si-a recunoscut nevasta si pe Gainusa! ESTE IN STARE BUNA! Dumnezeu sa ii ajute! A iesit din coma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu