| WhatAreWeTalkinAbout a întrebat:

Ati incercat Nidora? Va rog sa imi descrieti efectele acestui produs.
Vreau pareri doar de la consumatori. Funda celui mai explicit raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Marfa nevândută reclamă își face, în concluzie învață să mănânci!
Pa, pa.

| BlacK_8915 a răspuns:

Mai bine pui bani si te duci la sala si baga banda pana cazi din picioare!

Multa bafata, PACE!

| AncutaM a răspuns:

Vad ca a trecut ceva timp de atunci :P
Sper ca ai luat decizia cea buna!

In cazul in care mai sunt persoane interesate de Nidora, aveti aici o recenzie realista a acestui produs: http://alecia.ro/pareri-nidora-forum-pofta-de-mancare/

| Tapy_Andrei_1990 a răspuns:

Eeste o mare teapa, o escrocherie. pentru 180 lei iti trimit 2 cutiute aproape goale cu un praf umezit pe fundul cutiei. nu-ti ajunge mai mult de 1 saptamana o cutie si asta cu economie. eu nu am folosit la fiecare masas i s-a golit imediat cutia. am scris la firma si le-am spus si mi-au raspuns ca am pus prea mult. nu-i adevarat nici nu l-am folosit de fiecare data, si nici nu am apucatasa ca sa vad daca are efect sau nu. le-am cerut banii inapoi asa cum se lauda pe site dar nu mi-au mai raspuns. mai bine cei 180 lei ii folosesti sa mergi la sala si esti mai cistigat.