| WhatAreWeTalkinAbout a întrebat:

Ati incercat Nidora? Va rog sa imi descrieti efectele acestui produs.
Vreau pareri doar de la consumatori. Funda celui mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| disa a răspuns:

Am o ruda mai invarsta (47 ani) care a incercat produsul, a slabit, insa nu 15 kg in 30 de zile, ci doar 7. Partea nasoala e ca acum, dupa o saptamana de la intreruperea "tratamentului", ii cade parul foarte tare... dupa parerea mea, mai degraba tii dieta stricta 30 de zile fara sa ajungi sa faci atacuri de panica din cauza caderii parului in ritm alert. Daca tii neaparat, poti sa iei vitamine pentru prevenirea caderii parului in timpul dietei cu Nidora, insa nu garantez ca nu o sa iti cada parul deloc dupa... eu am slabit cu dieta stricta si nemancat dupa 18:00; pentru mine e singura solutie din zecile de diete si "tratamente miraculoase" incercate si esuate.

5 răspunsuri:
| kitykity a răspuns:

NIDORA® este compusa din substante gustative sub forma de cristale, pe care le presari pe mancare, precum sarea sau piperul.Te face sa te saturi mai rapid, prin imbunatatirea mirosului.Medicina descrie substantele gustative, ca acele substante care sunt capabile sa stimuleze simtul olfactiv si pe cel gustativ. Substantele continute de NIDORA® iti stimuleaza simtul gustului si al mirosului, ceea ce ajuta creierul tau sa elibereze hormoni, care te vor face sa te simti satul mai rapid.NIDORA® nu este un suplement alimentar. Nu trebuie sa renunti la varietatea de alimente foarte importante intr-o alimentatie sanatoasa-deci fi sigur ca poti sa mananci cat mai variat.Presara NIDORA® uniform pe toata suprafata mancarii. Cantitatea depinde de cat de mare este portia.NIDORA® nu trebuie presarata inainte sau in timpul gatitului. Ea functioneaza daca o presari inainte de a manca.Comanda contine un pachet cu doua cutii de NIDORA® fiecare cu cristale sarate si dulci. Cele doua cutii impreuna iti ajung pentru o luna. O cutie o folosesti sa presari pe mancare acasa, iar cealalta poti s-o tii in permanenta la tine, pentru cand megi la restaurant, cafenea sau chiar la cinema...Pentru a obtine cele mai bune rezultate iti recomandam sa presari NIDORA® pe mancare chiar inainte de a manca.Pentru rezultate maxime recomandam presararea de NIDORA® din belsug pe marginile exterioare pentru toate mancarurile asemanatoare cu un sandwich.NIDORA® functioneaza cel mai bine cand se presara chiar pe suprafata mancarii, deoarece astfel interactioneaza in mod corect cu simturile.Nu este eficienta in lichide, deoarece cristalele se dizolva. Dar, daca pui destul lapte in cereale, astfel ca acestea sa se inmoaie, consistenta lor va face ca NIDORA® sa functioneze perfect. Daca ai observat ca ai ramas fara cristale, inainte de incheierea unei luni, atunci intr-adevar ai presarat prea multa NIDORA®. Nu trebuie sa te ingrijorezi, chiar daca ai presarat mai multa pulbere, singurul inconvenient este ca nu vei mai avea produs pentru intreaga luna.NIDORA® nu schimba gustul mancarii tale. Unii consumatori au raportat o usoara imbunatatire a gustului, dar nu vei simti o diferenta semnificativa a gustului sau a mirosului mancarii.NIDORA® trebuie pastrat intr-un loc rece si uscat.Pentru rezultate optime, odata ce ai deschis NIDORA®, trebuie sa folosesti continutul intr-un interval de 30-40 de zile.

| AncutaM a răspuns:

Multe persoane se plang de acest produs. Vezi aici cateva informatii utile: http://alecia.ro/pareri-nidora-forum-pofta-de-mancare/

Eu personal ti-as recomanda sa-ti iei gandul de la solutii de slabit rapid. Incearca sa tii dieta si sa faci sport, daca vrei sa slabesti sanatos si sa nu te ingrasi inapoi. Succes :)

| Monica_Tapalaga_1953 a răspuns:

Este o teapa.Au anuntat reducere de pret si m-am bucurat de "chilipir". Dar surpriza! Am primit 2 cutiute, chipurile cu praful respectiv. Dar cum afacerea aici este in stil romanesc, in cuitiute numai putin praf pe fund si ala umezit. Banuiesc ca au facut dintr-o cudie 3-4, ca doar e promotie! Le-am cerut banii inapoi cum scrie pe site, dar nimic. Nu cumparati ca aruncati banii pe fereastra. mai bine cei 180 lei investiti-i intr-o sala de sport. e mai sigur.

| Tatu_Tanya_1990 a răspuns (pentru Monica_Tapalaga_1953):

Am folosit acest produs si nici un efect... timp de o luna.o teapa!

| Mirisciotta_Daniela_1968 a răspuns:

Da am incercat acum citiva ani in SUA nu are nici un efect este pierdere de timp si de bani!