| MyPassion a întrebat:

Ati tinut vreodata cura cu supa de varza, daca da spuneti-mi si mie cat ati slabit, as prefera sa-mi raspunda cine a tinut aceasta dieta, Funda puppy dog eyes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Slabesti mult, depinde cate zile rezisti sa mananci chestia aia care nu e prea placuta la gust, crede-ma.Mai bine mananca pui fiert, peste, legume, renunta la orice fel de sucuri si bea ceai verde, fa si putin sport si ai sa vezi diferenta.In deta cu supa de varza trebuie sa consumi doar aia si iti dai tot organismul peste ca***, ai sa slabesti 10 kg in 2 saptamani dar ai sa le pui la loc in 7 zile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ti,dar manca numai:pasula,slanina,ceapa, carnat, cardabos, usturoi, mamaliga

| Alecu53 a răspuns:

Daca vrei un sfat prietenesc du-te la medicul de familie si intreaba-l ce cura de slabire sa tii, el iti va da o reteta pentru TINE...ca doar nu toti suntem la felbig grin