| LucaAka47 a întrebat:

Aveți idee de ce mă doare sus în dreapta sub coaste? Tin sa menționez ca azi am băut o cafea un hell și am băut și un pepsi, dacă nu are legătură cu astea înseamnă ca de la ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LostForForever a răspuns:

Nu știu asigur dacă este de la cafea și Hell dar nu mai consuma Hell și nici alte energizante o sati distrugă sănătatea și o să ai probleme serioase cu inima și antic va fi mult mai grav mai ales dacă bagi și cafea și Hell pai tu nu mai duci mult așa de asta începe și corpul sa cedez azi te doare Costele mâine inima apoi ficatul îl faci praf îl distrugi nu-ti dai seama acum dar in timp ai sa vezi ca o sati distrugi sănătatea ai grija de tine și de sănătatea ta bafta

Avea overem o vorba nebunl ăla laughing) și-a cum Mi-aduc aminte ce spunea ai vrut Hell in Hell cu tine cumetre laughing)