| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala ne-a cantarit si masurat si la fete ne-a luat masura la sani si mie mi-a dat 84 cm si nu am chiar mari mari... e normal?(app am si cifoza)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a luat măsura la sâni, ci a bustului, da?
Este măsură normală.
Şi te rog să scrii corect, nu "expresii" de mess.
Pa, pa.

| rolfenstein a răspuns:

Pai nu ne.ai zis insa varsta sa stim daca e normal. oricum care ar fi problema? stai linistita ca e bine.

| DauSiFug a răspuns:

Pai tu zi-ne cate kg si ce inaltime ai ca altfel cum vrei sa iti zicem...aa si cati ani.