| @@ a întrebat:

Bai ajutor. m-am intors ieri de la mare si m-am trezit cu fruntea foarte umflata.nu stiu ce sa mai fac.am luat si antiinflamatoare si nimic.va rog help.mersi frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eusebiumunteanu a răspuns:

Du-te la spital, daca e ce cred eu s-ar putea sa fie foarte grav, indiferent ca o sa strambe din nas cei e la urgente, caci asa sunt spitalele noastre (de cacao), treci peste bunul simt si du-te si vezi ce ai sau macar suna la 112 la urgente, ii explici exact ce ai si cu siguranta persoana care iti va raspunde la 112 va fi apta sa-ti dea o informatia buna. O seara buna!