| Larissa98 a întrebat:

Una dintre "buzele" vaginului este mai mare, adica oarecum umflata.Nu stiu ce este in neregula.Nu ma mananca, nu ma doare.

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Corpul unei femei nu este niciodată perfect; are mici imperfecţiuni. Şi eu eram îngrijorată din pricina asta, însă am citit pe internet că acestea nu sunt întotdeauna mici, şi nici egale.

Dacă ţie ţi se pare totuşi înneregulă, anunţ-o pe mama ta şi fă o vizită la medic.

O zi bună să ai!

| Larissa98 explică (pentru Emmeii):

Nu stiu daca este inneregula, totusi mi se pare ciudat ca nu sunt la fel.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi trag palme, tu ai buze si la vagin?
E grav daca esti fata si nu stii denumirea lor.

| Emmeii a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu ai observat, denumirea se află între paranteze. Nu toţi suntem atotştiutori. ^^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emmeii):

Intr-adevar nu toti suntem atotstiutori, alea se numesc ghilimele, si da, am observat ca e intre ghilimele dar tot nu mi se pare normal.
Sa fiti iubiti!

| Emmeii a răspuns (pentru anonim_4396):

Pardon, ghilimele. Greşeala mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emmeii):

Imi place de tine. Nu esti genul de frustrat/frustrata care daca le zici ca au gresit sar cu gura "ce ba cretinule tu nu gresesti", e bine ca mai sunt si oameni ca tine.

| Emmeii a răspuns (pentru anonim_4396):

Frustrată în cazul meu. laughing. Şi mulţumesc. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emmeii):

happy